|
|
کدخبر: 10406

تولید خودروهای الکتریکی چقدر هزینه می برد؟

تولید خودروهای الکتریکی چقدر هزینه می برد؟

شرکت خودروسازی جنرال موتورز به تازگی اعلام کرده که ۴۹۱ میلیون دلار برای کمک به تولید خودروهای الکتریکی سرمایه گذاری می کند.

به گزارش جدید پرس:

شرکت جنرال موتورز به تازگی اعلام کرده که ۴۹۱ میلیون دلار برای تقویت تولید قطعات فولادی و آلومینیومی برای محصولات آینده از جمله خودروهای الکتریکی در کارخانه های ماریون سرمایه گذاری خواهد کرد.

این سرمایه گذاری برای خرید و نصب دو خط پرس جدید، ارتقاء کامل پرس و قالب، بازسازی و گسترش فضای تاسیسات به مساحت حدود ۶۰۰۰ فوت مربع استفاده خواهد شد. این خودروساز اعلام کرد که کار بر روی این تاسیسات اواخر سال جاری آغاز خواهد شد.

مرکز ماریون متال جنرال موتورز که در سال ۱۹۵۶ شروع به کار کرد، قطعات ورق فلزی را برای چندین کارخانه مونتاژ جنرال موتورز تولید می کند تا از تولید خودروهای شورولت، بیوک، جی ام سی و کادیلاک پشتیبانی کند. این مرکز در حال حاضر بیش از ۷۵۰ کارگر دارد.

شایان ذکر است که شرکت خودروسازی جنرال موتورز با فروش نزدیک به ۵۱۶ هزار و ۶۰۰ دستگاه خودرو الکتریکی در سال ۲۰۲۱، توانسته فروش خودروهای الکتریکی خود را نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن به دو برابر افزایش دهد. بر این اساس پیش بینی می شود این شرکت خودروسازی در سال ۲۰۲۲ نیز کارنامه فروش درخشانی از خود بر جای بگذارد.

 

 
 

 

هم اکنون دیگران می‌خوانند
ارسال نظر