|
|
کدخبر: 25935

برخورد یک دستگاه تریلی با پژو ۲۰۶ در قزوین یک کشته برجای گذاشت

برخورد یک دستگاه تریلی با پژو ۲۰۶ در قزوین یک کشته برجای گذاشت

برخورد یک دستگاه تریلر کشنده اسکانیا با پژو ۲۰۶ در قزوین یک کشته برجای گذاشت.

به گزارش جدید پرس:

سرهنگ نصرالله بیگلری عصر دوشنبه در بیان جزییات این خبر گفت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در کیلومتر ۱۲ جاده دانسفهان - اسفرورین، بلافاصله گشت تصادفات پلیس راه به همراه نیروهای امدادی در محل حادثه حاضر شدند.

وی ادامه داد: با حضور پلیس راه در صحنه تصادف و در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه پژو ۲۰۶ با یک تریلر کشنده برخورد کرده که متاسفانه راننده خودرو پژو که به شدت مصدوم و به بیمارستان انتقال داده شده بود، جان خود را به علت شدت جراحت‌های وارد شده از دست داد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: کارشناسان پلیس راه علت وقوع این سانحه را انحراف به چپ راننده خودرو ۲۰۶ اعلام کردند.

سرهنگ بیگلری از رانندگان خواست تا با رعایت سرعت مطمئن و احترام گذاشتن به قوانین رانندگی، سلامت خود و سرنشینان خودرو را تضمین کنند.

کشف بیش از ۲ کیلوگرم موادمخدر در البرز

فرمانده انتظامی البرز در این رابطه گفت: در پی کسب خبر مبنی بر فعالیت فردی در یکی از محلات شهر محمدیه در زمینه توزیع و پخش موادمخدر، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری محمدیه این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ بهرام منصوری افزود: پلیس با انجام اقدامات فنی و تخصصی، فرد توزیع کننده مواد را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی، در بازرسی از منزل او یک کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک را کشف کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در عملیات جداگانه پلیس الوند، ماموران کلانتری ۱۲ با رصد اطلاعاتی موفق به کشف ۶۵۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک شدند.

وی با اشاره به دستگیری ۲ متهم در این رابطه و تحویل آنان به مراجع قضایی شهرستان، تاکید کرد: شهروندان می توانند با استفاده از پل ارتباطی ۱۱۰، ضمن افزایش تعامل و همکاری با پلیس، بیشترین تاثیر را در حوزه امنیت با ماموران نیروی انتظامی داشته باشند.

منبع: ايسنا
خواندنی‌ها
ارسال نظر