|
|
کدخبر: 25605

لاک‌پشت غول‌پیکری که اینترنت را منفجر کرد!

لاک‌پشت غول‌پیکری که اینترنت را منفجر کرد!

سنتور، یوتیوبر محبوب، در رودخانه شیکاگو در نزدیکی خیابان دیویژن و سمت شرقی جزیره گوس در حال کایاک سواری بود که یک لاک پشت معمولی نسبتاً با شکوه را دید که احتمالاً روی بستری از زنجیر زنگ زده در حال آفتاب گرفتن بود.

به گزارش جدید پرس:

سنتور در حالی که از کنار خزنده تنومند عبور می کند به شوخی می‌گوید:« تو خوب به نظر می‌رسی، من واقعاً به تو افتخار می‌کنم!»

 

hز زمانی که این ویدئو منتشر شد، در اینترنت برای حیوانی که سنتور به دلیل اندازه آن به آن لقب "Chonkosaurus" را داد، غوغا بپا شده‌است. جردن گری، متخصص لاک‌پشت، وزن این لاک‌پشت را حدود ۴۰ پوند تخمین می‌زند که برای یک لاک‌پشت معمولی وزن بسیار چشمگیر است.

گری، می گوید: لاک پشت های معمولی می توانند تا صد سال عمر کنند.

لاک‌پشت غول‌پیکری که اینترنت را منفجر کرد!/ عکس

Chonkosaurus همچنین "به نظر می رسد یک نر پیر است. من می توانم فقط از گرد شدن پوزه و سایش پوسته آن تشخیص دهم. گری اضافه می کند که این حیوان نفخ کرده است، یا به دلیل بیماری یا تغذیه بیش از حد، اندازه آن غیر طبیعی است.

بنابراین، یک خزنده بزرگ که در یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای ایالات متحده در حال استراحت است، چه می‌کند؟ به خصوص در داخل یک مجموعه آبی که از لحاظ تاریخی به آلودگی شناخته شده است؟

سنتور به نشنال جئوگرافیک گفت: رودخانه شیکاگو "در یک قرن و نیم گذشته به عنوان یک توالت صنعتی استفاده می شد. بوی بدی داشت.

اما این واقعیت که اکنون اسنپرها در آنجا هستند به این معنی است که تلاش ها برای پاکسازی آبراه کار می کند. گری همچنین خاطرنشان کرد که لاک پشت های معمولی به طرز شگفت انگیزی انعطاف پذیر هستند و می توانند در مناطق آلوده دوام بیاورند.

سنتور می‌گوید: «این عالی است، و چیزی را ثابت می‌کند که من از گذشته می‌شناختم. "اگر همه چیز را تمیز کنید و شروع به کاشت گیاهان بومی کنید، همه حیات وحش بومی برمی گردند."»

 

منبع: خبر آنلاین
خواندنی‌ها
ارسال نظر