|
|
کدخبر: 25142

در ته چاه جهنم چه چیزی نهفته‌است؟

در ته چاه جهنم چه چیزی نهفته‌است؟

قرن‌ها است که چاه برهوت در هاله‌ای از ابهام قرار داشته است. این گودال که در المهارا، یمن واقع شده است، اعتقاد بر این است که خانه یک موجود شیطانی باستانی و دروازه ای به دنیای دیگر است. اما واقعاً چه چیزی در ته این چاه مرموز نهفته است؟

به گزارش جدید پرس:

چاه برهوت در سال ۱۸۵۵ توسط کاوشگر مشهور انگلیسی ریچارد برتون کاوش شد. بازدید او از این مکان اسرارآمیز اسرار بسیاری را در مورد گذشته آن فاش کرد و الهام بخش کاوش بیشتر در اعماق این سازه جذاب بود. اگرچه اکنون با آوار مسدود شده و از عمق آن کاسته شده است، اما ماجراجویان بی باک همچنان می‌توانند برای تجربه‌ای منحصربه‌فرد به داخل چاه بروند و در جستجوی گنج پنهان و کشف آنچه در کف این چاه مرموز نهفته است، بپردازند.

چاه برهوت نمونه مهمی از تاریخ و فرهنگ باستانی یمن است. اسرار آن فقط در انتظار کشف هستند، علیرغم اینکه در هاله ای از رمز و راز پنهان شده است، یک چیز مسلم است؛ چاه برهوت تا سال های آینده همچنان کاوشگران را مجذوب خود خواهد کرد.

عکس| چه چیزی در ته چاه جهنم نهفته است؟

چاه برهوت که در المهارا، یمن واقع شده است، یک پدیده طبیعی باورنکردنی است. این گودال یکی از عمیق‌ترین فروچاله‌های جهان است و فضایی مرموز را در خود جای داده است که بازدیدکنندگان را مجذوب خود می‌کند. اعتقاد بر این است که بیش از ۴۰ متر عمق دارد و دیوارهای باستانی آن را احاطه کرده اند.

 

منبع: خبر آنلاین
خواندنی‌ها
ارسال نظر