|
|
کدخبر: 24564

خدمات مترو تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب

خدمات مترو تهران به بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه از خدمات ویژه این ناوگان به مناسبت برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب خبر داد.

به گزارش جدید پرس:

مسعود درستی گفت: به‌منظور خدمات‌رسانی هر چه‌بهتر به شهروندان و مسافران از ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ سرویس‌دهی در خط یک و سه متروی تهران افزایش می‌یابد.

 

وی با اشاره به اینکه ایستگاه‌های مصلی امام خمینی (ره) و شهید بهشتی در خطوط یک و سه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به محل برگزاری نمایشگاه هستند، افزود: با توجه به ترافیک سطح شهر قطعاً استفاده از مترو بهترین، سریع‌ترین، ایمن‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین وسیله برای رسیدن به نمایشگاه بین‌المللی کتاب است و شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه نیز برای تسهیل تردد مسافران با استفاده حداکثری از نیروی انسانی و تجهیزات تلاش می‌کند تا بهترین خدمات‌رسانی صورت گیرد.

 

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از ازدحام مسافر اعزام قطار‌های فوق‌العاده به‌صورت مستقل از ایستگاه مصلی امام خمینی (ره) و ایستگاه شهید بهشتی در نظر گرفته شده است.

 

درستی با بیان اینکه این خدمات در ایام آخر هفته که بازدید از نمایشگاه بیشتر می‌شود افزایش می‌یابد، تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده در روز‌های پنجشنبه و جمعه در ساعات برگزاری نمایشگاه تعداد حرکت قطار‌ها افزایش می‌یابد و سرفاصله حرکت در خط یک به ۵ دقیقه و در خط سه به ۷ دقیقه کاهش خواهد یافت.

 

وی همچنین از افزایش دستگاه‌های فروش بلیت در ایستگاه‌های مصلی امام خمینی (ره) وشهید بهشتی خبر داد و گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و مسافران و پیش بینی استقبال مسافری در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تعداد متصدیان فروش بلیت در این ایستگاه‌ها افزایش یافته است.

درستی در پایان خاطرنشان کرد: به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از ازدحام جمعیت در سالن فروش بلیت ایستگاه‌های مصلی امام خمینی (ره) و شهید بهشتی از مسافران می‌خواهیم در ایستگاه‌های مبدا بلیت بازگشت را تهیه کنند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
خواندنی‌ها
ارسال نظر