|
|
کدخبر: 23127

کنایه بیرانوند به ساپینتو؛ رئال مادرید را دعوت کنند و ببرند!

کنایه بیرانوند به ساپینتو؛ رئال مادرید را دعوت کنند و ببرند!

دروازه بان پرسپولیس گفت: کری ریز برای سرمربی استقلال می خوانم و می گویم رئال را دعوت کنند و ببرند.

به گزارش جدید پرس:

علیرضا بیراوند پس از برتری پرسپولیس در دربی 100 اظهار داشت: از هواداران دو تیم تشکر می کنم که سنگ تمام گذاشتند. به هواداران خودمان تبریک می گویم. یک برد خیلی خاص داشتیم. هم در کورس قهرمانی ماندیم و هم کری خوانی که بین هواداران وجود دارد تا چند هفته ادامه خواهد داشت. به بازیکنان مان تبریک می‌گویم که نشان دادند که چقدر جنگنده هستند و برای قهرمانی تلاش می کنند. به گل محمدی تبریک می گویم که امروز به دلیل اینکه نیاز به برد داشتیم ترکیب هجومی را چید.

وی ادامه داد: بعد از باخت به سپاهان به یکدیگر قول دادیم که 7 بازی باقیمانده را ببریم. تاکنون 4 بازی را برده ایم و در ادامه نیز تلاش مان را می کنیم. ما باید 7 مسابقه را ببریم و هر تیمی هم که قهرمان شد نوش جانش. ما 8 امتیاز جلو بودیم و اشتباه کردیم و عقب افتادیم و الان باید جبران کنیم.

دروازه بان پرسپولیس در مورد حضور هواداران گفت: سوال خیلی خوبی پرسیدید. حالا می خواهیم ببینم برای هفته های بعد هم بهانه ای برای عدم حضور تماشاگران وجود دارد؟ هفته بعد در جام حذفی با گل گهر بازی داریم و امیدوارم نگیوند سکوها خراب است.

بیرانوند در مورد اینکه بخشی از سکوها در بازی امروز ریخته بود، گفت: همان قسمتی که امروز نشسته بودند را به ما بدهند. اجازه دهند که مردم بیایند و لذت ببرند.

وی در مورد شادی آخر بازی گفت: این حق من بود که شادی کنم و آن را به هواداران تقدیم می کنم. به تیم خوب استقلال هم تبریک می‌گویم و تا قبل از این بازی مدعی بودند و خوب کار کردند. به ساپینتو هم تبریک می‌گویم. او قبل از بازی گفته بود که آماده ایم رئال مادرید را هم ببریم. یک کری ریز هم برای سرمربی استقلال می خوانم و می گویم رئال را دعوت کنند و ببرند.

دروازه بان پرسپولیس در مورد وقت کشی اواخر بازی گفت: اصلا اینطور نبود و شخصیت من این اجازه را نمی دهد. در نیمه اول با پیمان بابایی برخورد داشتم و پایم را زد و دردی را احساس کردم و نیاز به اسپری داشتم.

بیرانوند در پایان گفت: خیلی از این برد خوشحالم و امیدوارم همین هوادارانی که امروز آمدند و هر دو طبقه همه برای هواداران پرسپولیس باشد و مثل دربی پر شود.

منبع: فارس
خواندنی‌ها
ارسال نظر
نظرات شما
  • غریبه 1

    اول اینکه ساپینتو نگفت رئال مادريد رو میبرم گفت از رئال مادريد هم نمی‌ترسم، دوم اینکه یه بازیکن باید حد و جایگاه خودش رو بدونه و نیاد برای یه سرمربی کری بخونه وچرت بگه،سوم اینکه اگه ذره ای شرف و مردونگی داشت برای بردی که خودش میدونه اشتباه فاحش داوری تاثیر داشته زیاد کری نمیخوند و حرف اضافه نمیزد چون اگه اون پنالتی واضح گرفته می‌شد روند بازی عوض میشد و با توجه به قدرت و سرعت وحشتناک تیم استقلال ممکن بود روی ضدحملات گلهای دیگه هم بخورن

  • غریبه 1

    البته حق دارن این ناداوری و نگرفتن پنالتی استقلال براشون مهم نباشه به چشمشون نیاد چون نگرفتن پنالتی برای استقلال توی دربی توی یه دهه اخیر جزو اصلی دربی ها هس و به یک امر عادی تبدیل شده توی دهه اخیر به گواه خوده کارشناسها پنج شش پنالتی صددرصد برای استقلال گرفته نشده این هم روش