|
|
کدخبر: 19687

پایان خوش کتک خوردن زن جوان در خیابان از شوهرش!

پایان خوش کتک خوردن زن جوان در خیابان از شوهرش!

زن جوانی با مراجعه به پلیس از همسرش به دلیل ضرب و جرح در خیابان شکایت کرد و گفت خانواده او ۸ سال است اجازه نداده‌اند فرزندم را ببینم

به گزارش جدید پرس:

رسیدگی به این پرونده از حدود ۲ ماه قبل و با شکایت زن جوانی آغاز شد که در خیابان از شوهرش کتک خورده بود. وی وقتی به همراه پدرش برای شکایت راهی اداره پلیس شد، در تشریح ماجرا گفت: چند سال قبل با مرد جوانی که با وانت میوه فروشی می‌کرد ازدواج کردم. اوایل زندگی خوبی داشتیم اما کم کم دخالت خانواده‌ها و مشکلات مالی باعث شد بین ما اختلاف ایجاد شود. با این حال چون شوهرم را دوست داشتم سعی کردم گذشت کنم و به زندگی ادامه دهم.

وی ادامه داد: در همین حال متوجه شدم باردار هستم. از این موضوع خیلی خوشحال بودم و فکر می‌کردم با آمدن بچه زندگی من و همسرم بهتر شود اما اشتباه می‌کردم چون بعد از تولد دخترم مشکلاتم بیشتر شد و سرانجام هم وقتی دخترم یک ساله بود از خانه شوهرم رفتم و به خانه پدرم برگشتم. در این مدت بزرگان و ریش سفیدان فامیل با وساطت قصد آشتی دادن ما را داشتند اما بی‌فایده بود. خانواده شوهرم دخترم را گرفتند و من تنهاتر از قبل فقط غصه می‌خوردم و زجر می‌کشیدم.

زن جوان گفت: در تمام این ۸ سال فقط سالی دو بار آن هم عید نوروز و تولد دخترم او را می‌دیدم و خانواده شوهرم اجازه نمی‌دادند او را نزد خودم ببرم. من هم سرانجام تصمیم گرفتم شکایت کنم و درخواست مهریه و نفقه کردم اما شوهرم وقتی از این ماجرا باخبر شد مرا در خیابان به باد کتک گرفت و حالا هم از او به اتهام ضرب و جرح شکایت دارم.

پس از ثبت این شکایت پرونده برای رسیدگی و حل و فصل به شعبه ششم شورای حل اختلاف اردبیل فرستاده شد و رئیس شعبه و اعضای آن پس از بررسی پرونده این زوج تصمیم گرفتند با وساطت و برگزاری جلسات صلح و سازش تلاش خود را برای آشتی دادن آنها آغاز کنند.

بدین ترتیب پس از ۲ جلسه که با حضور زوج جوان و اعضای شورا برگزار شد، سرانجام زن جوان از شکایت خود صرف نظر کرد و همسرش نیز با پذیرش شرایط وی قدم پیش گذاشت و این زوج پس از ۸ سال دوری و اختلاف آشتی کردند و همراه دخترشان که سال‌ها از محبت مادرانه محروم مانده بود زندگی جدیدی را آغاز کردند.

 

منبع: همشهری
ارسال نظر