|
|
کدخبر: 19451

سرقت از مغازه ها در پوشش زنانه در دامغان

سرقت از مغازه ها در پوشش زنانه در دامغان

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق سابقه دار تعدادی از مغازه های شهرستان دامغان در پوشش زنانه خبر داد .

به گزارش جدید پرس:

استان سمنان ،سرهنگ " جلیل موقوفه ئی " در گفت و گویی، با اعلام این خبر اظهار داشت : در پی وقوع چندین فقره سرقت مغازه در شهرستان دامغان با توجه به حساسیت موضوع ماموران پلیس آگاهی به صورت تخصصی و هوشمندانه وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه سارق حرفه ای در پوشش زنانه اقدام به سرقت تعدادی از مغازه های سطح شهر دامغان می کرد ، افزود : کارآگاهان زبده آگاهی طی اقدامات شبانه روزی و با استفاده از تجهیزات هوشمند پلیسی موفق به شناسایی هویت متهم شدند .

سرهنگ موقوفه ئی ادامه داد : در بررسی های ویژه پلیس مشخص شد این سارق سابقه دار چند سال قبل به جرم سرقت مغازه دستگیر و روانه زندان شده بود و در حال حاضر با پابند الکترونیکی از زندان آزاد بود و با شگرد خاصی نیمه های شب از مغازه ها سرقت می کرد.

این مقام ارشد انتظامی استان از دستگیری متهم طی عملیات غافلگیرانه در محل کسب خودش خبر داد و اضافه کرد : در بازرسی از زیرزمین مغازه وی تعدادی از اموال مسروقه کشف و جهت بررسی بیشتر به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شد .

وی تصریح کرد : سارق در بازجویی فنی پلیس به ۲۳ فقره سرقت مغازه اعتراف و پس از تکمیل پرونده با دستور قضائی روانه زندان شد .

فرمانده انتظامی استان از کسبه عزیز با توجه به ایام پایانی سال خواست : ضریب ایمنی مغازه های خود را با استفاده از تجهیزاتی همچون نصب آژیر خطر ، دوربین مداربسته و درب های ضد سرقت بالا ببرند و در صورت مشاهده تردد افراد مشکوک و ناشناسی سریعا با ۱۱۰ تماس و موضوع را به پلیس اطلاع دهند .

 

منبع: خبر آنلاین
ارسال نظر