|
|
کدخبر: 19352

برندگان جوایز بدترین‌های سینمای هالیوود در سال 2023 معرفی شدند

تمشک طلایی در دستان تام هنکس

تمشک طلایی در دستان تام هنکس

تام هنکس، بازیگر مطرح هالیوود برای بازی در فیلم «الویس»، برنده تمشک طلایی بدترین بازیگر مرد مکمل سال شد. فیلم‌ «بلوند» تمشک بدترین فیلم و بدترین فیلمنامه را گرفت و جرد لتو و آدریا آجونا هم برای فیلم «موربیوس» بدترین بازیگران سال شدند. تمشک بدترین کارگردانی هم به فیلم «خاکسپاری خوب» رسید.

به گزارش جدید پرس:

با انتخاب برندگان تمشک طلایی ۲۰۲۳، تام هنکس فیلم‌های «موربیوس» و «بلوند» از جمله بزرگترین بازندگان سال هالیوود بودند.

تام هنکس درحالی تمشک طلایی بدترین بازیگر مرد مکمل سال شده که هم‌بازی او آستین باتلر در فهرست رقابت اسکار قرار گرفته است. هنکس هم‌زمان برای بازی در نقش پدر ژپتو در «پینوکیو» هم نامزد بدترین بازیگر مرد سال بود. علاوه بر اینها به عنوان بدترین زوج سینمایی با چهره گریم‌شده‌اش در «الویس» و نیز برای لهجه خیلی بدش هم بدترین شناخته شد.

تام هنکی برای بازی در فیلم «الویس» برنده تمشک طلایی بدترین بازیگر مکمل مرد شد

فیلم «بلوند» به کارگردانی  اندرو دومینیک که آنا دآرماس در آن برای نقش مرلین مونرو بازی قابل توجهی به نمایش گذاشته و جزو نامزدهای اسکار معرفی شده، در بخش فیلم و فیلمنامه برنده تمشک طلایی شده است.

جرد لتو برای بازی در فیلم «موربیوس» به عنوان بدترین بازیگر مرد شناخته شد و آدریا آرجونا بدترین بازیگر زن نقش مکمل برای همین فیلم شد.

بدترین کارگردان سال هم کالسون بیکر و ماد سان برای «خاکسپاری خوب» شدند که در رقابت با جاد اپاتو برای «حباب»، اندرو دومینیک برای «بلوند»، دنیل اسپینوزا برای :موربیوس» و رامرت زمه‌کیس برای :پینوکیوی دیزنی» قرار داشتند.

چهل‌وسومین دوره اهدای جوایز تمشک طلایی که به صورت مجازی برگزار شد.

 

منبع: فیلم نیوز
ارسال نظر