|
|
کدخبر: 18969

آرسن ونگر در راه تهران؟

آرسن ونگر در راه تهران؟

رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال از مکاتبه با فیفا برای حضور مدرسان برجسته این نهاد در ایران خبر داد.

به گزارش جدید پرس:

ابراهیم شکوری که مدتی است به عنوان رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال منصوب شده در گفت و گویی با سایت فدراسیون برخی برنامه های آینده خود را شرح داد.

او گفت: کمیته آموزش فدراسیون بعد از تغییر و تحولات در پی این است که اتفاقات جدیدی را رقم بزند. از جمله این اتفاقات می‌توانیم به استفاده از مربیان و مدرسین سطح اول دنیا در کمیته آموزش اشاره کنیم. سعی کردیم از پتانسیل موجود در کشور استفاده کنیم. مکاتباتی را با مربیان خارجی سطح اولی که در کشور حضور دارند، انجام دادیم. برای مثال با مورایس و خمس و ... مکاتباتی کردیم. در عید نوروز عده‌ای از مدرسین ما میهمان باشگاه تراکتور و خمس خواهند بود. همچنین در پایان فصل سعی می‌کنیم از دانش آقای مورایس استفاده کنیم.

شکوری در بخش دیگری از صحبت‌های خود از مکاتبه با فیفا و AFC‌برای حضور مدرسان برجسته این نهادها در ایران خبر داد و گفت: مکاتباتی را با ای‌اف‌سی و فیفا داشتیم تا بتوانیم از تکنیکال دایرکتورهای فیفا در ایران استفاده کنیم. در نامه‌ای که ارائه کردیم درخواست حضور آقایان اندی راکسبورگ، آرسن ونگر و چند مدرس بزرگ دنیا را داشتیم. این البته با توجه به مراودات موجود کمی زمان‌بر است اما در تلاش هستیم تا یک چهره بین‌المللی را به ایران بیاوریم تا همه مربیان ما بتوانند با علم روز دنیا آشنا شوند.

 

منبع: خبر آنلاین
ارسال نظر