|
|
کدخبر: 18901

دو زن مشهور مدعی رابطه با کریستیانو رونالدو شدند!

دو زن مشهور مدعی رابطه با کریستیانو رونالدو شدند!

رونالدو هر گونه رابطه‌ای را رد کرده است!

به گزارش جدید پرس:

کریستیانو رونالدو صراحتا هرگونه اتهام رابطه با زنی غیر از شریک زندگی خود جورجینا رودریگز را رد کرده و گفت که هرگونه ادها در این مورد "کذب و افترا آمیز" است. کریستیانو از طریق ایجنت خود به مطبوعات در زادگاهش پرتغال اطلاع داد که اظهارات دو اینفلوئنسر که ادعا می کنند با او رابطه داشته اند، کاملا نادرست است.

 

این ادعا از طرف چه کسانی مطرح شد؟

اولین ادعای خیانت از دانیلا چاوز شیلیایی بود که حتی مدعی شد که فیلم هایی برای اثبات ادعای خود دارد و دروغ نمی گوید که با یکی از مشهورترین ورزشکاران جهان رابطه جنسی داشته است.

مدل سابق یکی از مجلات آمریکایی می گوید دیگر نمی تواند در برابر این شایعات سکوت کند و به همین دلیل تصمیم گرفت در مورد اتفاقاتی که رخ داده افشاگری کند. بعد از اظهاراتی که داشت این مدل مورد حمله هواداران کریستیانو در توییتر قرار گرفت و او برای اثبات اینکه حرف هایش ساختگی نیست گفت:«من حتی یک ویدیو دارم، اما نمی توانم آن را آپلود کنم، زیرا او هم در این ویدیو حضور دارد، این جز حریم خصوصی است و ما در آن ویدئو بدون لباس هستیم».

 

پس از او جورجیلای ونزوئلایی مدعی شد که قبل از شروع جام جهانی 2022 قطر با پرتغالی ها دیداری صمیمانه داشته است. او در بیانیه‌ای گفت: «این دیدار با توافق من انجام شد، اما با وجود رضایتی که داشتم احساس می‌کنم به دلیل بدنامی و قدرت کریستیانو مورد سو استفاده قرار گرفته‌ام.»

 

منبع: خبر آنلاین
ارسال نظر