|
|
کدخبر: 25674

بروزرسانی بادزهای گوگل روی رقبا را کم می‌کند؟

بروزرسانی بادزهای گوگل روی رقبا را کم می‌کند؟

گوگل سال گذشته Pixel Buds Pro را معرفی کرد، هدفون‌های TWS از زمان عرضه‌اش به‌روزرسانی‌های تاثیرگذاری را دریافت کرده‌اند که ویژگی‌های جدیدی مانند پشتیبانی از صدای فضایی، اکولایزر پنج باند را به ارمغان می‌آورند.

به گزارش جدید پرس:

 اکنون، دستگاه صوتی قرار است در ماه‌های آینده به‌روزرسانی بزرگی دریافت کند. این اطلاعات توسط نشریه ۹to۵Google به نقل از یک منبع آشنا به این موضوع به اشتراک گذاشته شده است. انتظار می رود Google Pixel Buds Pro از ویژگی Clear Calling بهره‌مند شود.

 

طبق این گزارش، Google Pixel Buds Pro دو ویژگی جدید دریافت خواهد کرد. انتظار می رود با معرفی Clear Calling، تجربه صوتی بهبود یابد. مشخص نیست که آیا این ویژگی به طور کامل روی هدفون کار می کند یا اینکه به یک تلفن هوشمند جفت شده متکی است. برای کسانی که اطلاع ندارند، Clear Calling یک ویژگی است که منحصراً به Pixel ۷ و ۷ Pro محدود شده است. آنها با افزایش صدای تماس گیرنده و کاهش نویز پس زمینه، راه بهتری را برای برقراری ارتباط با مردم از طریق تلفن ارائه می دهند.

بروزرسانی بادزهای گوگل روی رقبا را کم می‌کند؟/ عکس

دومین ویژگی که انتظار می رود در Pixel Buds Pro راه خود را پیدا کند، «Super Wide Band Speech» است. احتمالاً با افزایش پهنای باند از ۱۶ کیلوهرتز به ۳۲ کیلوهرتز، کیفیت صدا را بهبود می بخشد. این ویژگی می تواند ارتقاء کیفیت صدای HD باشد و باید با آنچه Clear Calling در تلاش است به آن دست یابد، مرتبط باشد.

در مورد مشخصات هسته، Pixel Buds Pro به یک درایور سفارشی ۱۱ میلی متری و یک پردازنده صوتی ۶ هسته ای مجهز شده است. ویژگی ANC و Silent Seal در Pixel Buds Pro با شکل گوش کاربر سازگار است تا میزان حذف نویز را به حداکثر برساند. هدفون TWS همچنین دارای حالت شفافیت برای آگاهی از محیط اطراف خود است.

 

منبع: خبر آنلاین
خواندنی‌ها
ارسال نظر