|
|
کدخبر: 24580

کفش‌های هوشمند برای زودتر به مقصد رسیدن

کفش‌های هوشمند برای زودتر به مقصد رسیدن

یک جفت کفش مجهز به هوش مصنوعی به نام «مون واکرز» تولید شده که به کاربران اجازه می دهد ۲۵۰ درصد سریع تر راه بروند.

به گزارش جدید پرس:

این گجت پوشیدنی «سریع ترین کفش دنیا» لقب گرفته است. در وب سایت شرکت آمده است: «مون واکرز» نخستین وسیله حرکتی است که به کاربر اجازه می دهد با سرعت دویدن، راه برود. در همین راستا با نوعی هوش مصنوعی مخصوص آموزش دیده و می تواند مسافت بیشتری را طی کند.

فناوری به کاررفته در این کفش ها به واکنش های آنی منجر می شود و در نتیجه حرکت کردن با آنها میان جمعیت ساده تر است. همچنین هوش مصنوعی کفش را با شیوه راه رفتن کاربر هماهنگ می کند و در نتیجه ریسک ایجاد ناراحتی هنگام راه رفتن کاهش می یابد.

استفاده از این کفش ها بسیار آسان است. هنگام بالا رفتن از پله ها یا انجام فعالیت های دیگر که سرعت یک مانع به حساب می آید، موتوری که کفش ها را به حرکت در می آورد، خاموش می شود. همچنین کاربر می تواند سرعت خود را تنظیم کند.

کفش‌های هوشمند برای زودتر به مقصد رسیدن/ عکس

در کنار این موارد کفش ها دارای ۸ چرخ متداخل هستند که می توانند چرخی با قطر بزرگتر را شبیه سازی کنند و در نتیجه کاربر راحت تر می تواند روی سطوح ناهموار حرکت کند.

این کفش ها می توانند وزن بیش از ۱۰۰ کیلوگرم را تحمل کنند و یک موتور برقی ۳۰۰ واتی دارند. کاربران می توانند با حداکثر سرعت ۱۰ کیلومتر برساعت با این کفش ها حرکت کنند.

در کنار این موارد گجت پوشیدنی مذکور ضد آب است، از پلاستیک تقویت شده، ساخته شده و می تواند تا ۹۰ دقیقه شارژ را نگه دارد. هربار شارژ نیز برای طی مسافت ۶.۵ مایل کافی است. پیش بینی می شود سریع ترین کفش های جهان با قیمت ۱۳۹۹ دلار در تابستان امسال به بازار عرضه شوند.

 

منبع: مهر
خواندنی‌ها
ارسال نظر