|
|
کدخبر: 14278

اعترافات عجیب مامور سابق سیا در بستر مرگ درباره بشقاب‌پرنده‌ها و آدم‌های فضایی

اعترافات عجیب مامور سابق سیا در بستر مرگ درباره بشقاب‌پرنده‌ها و آدم‌های فضایی

​مردی که ادعا می‌کرد مامور سابق سیا است، در حالی که در بستر مرگ بود، ادعاهای تکان‌دهنده‌ای درباره منطقه ۵۱ کرد.

به گزارش جدید پرس:

مرد ناشناس مدعی شد هنگام کار در منطقه ۵۱ یک فضاپیمای فرازمینی را دیده است و حتی ویژگی های یک موجود بیگانه زنده را توصیف کرد. او ادعا کرد که دلیلی که توانسته این چیزهای عجیب و غریب را ببیند، این بود که موقعیت او به عنوان عضوی از ارتش و سرویس های اطلاعاتی به این معنی بود که به او اجازه دسترسی داده شده بود.

این مرد ۷۷ ساله با ریچارد دولان، محقق بشقاب پرنده، صحبت کرد، اما تصمیم گرفت ناشناس بماند، زیرا نگران این بود که اگر هویت واقعی خود را فاش کند، چه اتفاقی می افتد. گفته می شود که این مامور در طول فعالیت خود در سیا از یک نام جعلی استفاده کرده است، بنابراین نام واقعی او هرگز تأیید نشد.

او بین سال‌های ۱۹۵۷ تا ۱۹۶۰ برای سازمان سیا کار می‌کرد، و مدتی را در یک پایگاه نظامی در جنوب شرقی ایالات متحده گذراند، جایی که آنها شواهد فیزیکی را تجزیه و تحلیل کردند. روزنامه نگار، لیندا مولتون هاو، در سال ۱۹۹۸ با این مرد در ۱۱ ساعت نوار صوتی مصاحبه کرد که در آن او با نام "مامور کیوپر" نامیده می شد.

با این حال، پس از این مصاحبه، گفته می‌شود که سیا به او هشدار داده بود که دیگر در گفت‌وگوهای مربوط به دوران سربازی‌اش شرکت نکند. سپس، در سال ۲۰۱۳، سلامتی او رو به افول بود و او می ترسید که ممکن است بمیرد، بنابراین برای یک مکالمه دیگر، این بار با ریچارد دولان، از مخفیگاه بیرون آمد.

اعترافات وحشتناک مامور سابق سیا در بستر مرگ در خصوص فضاپیماها 

او ادعا کرد که او را به منطقه ۵۱ برده اند تا به مواردی که گفته می شود توسط دولت ایالات متحده پیدا و بازیابی شده است، نگاه کند. او گفت که در میان آنها یک بشقاب پرنده بود که "در ژوئیه ۱۹۴۷ در رازول، نیومکزیکو سقوط کرد و فرود آمد."

او همچنین ادعا کرد که بیگانگان زنده از این کشتی گرفته شده بودند و او را به مرکز S-۴ منطقه-۵۱ بردند - جایی که او "فراز زمینی های زنده" را دید.

او گفت: "۱۳ یا ۱۵ مایل طول کشید تا به s۴ رسیدیم و آنچه دیدیم مانند نعلبکی بودند و ظاهراً همه موجودات فضایی که در آن بودند مرده بودند به جز یک زن و شوهر و می‌توانستیم در کنار آن فضاپیما راه برویم و وزن کل آن احتمالاً ۱۵۰ تا ۳۰۰ پوند بود."

کیوپر ادامه داد: "در s۴ ما فیلم کالبد شکافی را دیدیم و سپس سرهنگ گفت که ما با یک بیگانه خاکستری مصاحبه می کنیم."

سپس دولان پرسید: "این بیگانه خاکستری چه شکلی بود، می توانید کمی آنها را توصیف کنید؟"

که او پاسخ داد:" اندازه سرش در مقایسه با یک انسان، معمولی به نظر نمی رسید. به عنوان مثال، مغز کمی بزرگ‌تر بود و بینی بسیار بسیار کوچک و گوش‌ها بسیار کوچک بود."

 

منبع: خبر آنلاین
ارسال نظر
نظرات شما
 • unknown 1

  این خارجیا کلا تو توهم یه چرت وپرتایی میگن مثل سفر به ماهشون اون موقع که هنوز شاتل و سفینه و۰۰۰ اخت اع نشده بود که الان معلوم شده تصاویرش مربدط به یه فیلم بوده نه سفر واقعی فضانورداشون

 • مقصودی 1

  وجود فرا زمینی ها در قرآن و ماجرای ابرهه و اصحاب فیل و همچنین داستان قوم لوط و مأموریتشان در عذاب بدکاران و قدرت باور نکردنی آنها در عذاب کردن لشکریان ابرهه و قوم لوط آمده است . چیزی از به نظر می رسد این موجودات فرشته نبوده اند .زیرا در باره آنها در دیدار حضرت ابراهیم علیه السلام و بشارت آنها به تولد اسحاق؛ از واژه قوم یا گروه استفاده شده است . ورود و خروج این موجودات بر اثر مقارنه درب های آسمان و زمین به هنگام سپیده دم و غروب و ظهر یعنی اوقات نماز با جهان‌های دیگر ممکن است .زمانهایی که انرژی الکترومغناطیسی خورشید در اوج و حضیض خود بر مغارب و مشارق کره زمین و در مدارهای ۳۳ درجه شمالی و جنوبی قرار دارد .

 • عباسعلی 1

  تعجب اینجاست ما چرا باید این چرت و پرتی ها را باز نشر کنیم؟! این نشون میده یواش یواش داریم باور میکنیم چرندیات اربابان تکنولوژی را!

 • حسن 0

  کاملا مضحک و مسخره است
  توهمات یک شخص را چرا منتشر میکنید

 • unknown 1

  چرا آدم فضایی ها فقط توی آمریکا فرود میان؟!
  تحقیقات سری در مورد بشقاب پرنده ها، از سالها قبل در آمریکا شروع شده و هنوز سری باقی مونده و این داستانها برای انحراف افکار از اصل قضیه هست..