|
|
کدخبر: 23231

در معاملات امروز بازار سرمایه؛ چند نماد مثبت بود؟

در معاملات امروز بازار سرمایه؛ چند نماد مثبت بود؟

کارشناس بازار سرمایه گفت: در معاملات امروز ۴۹۲ نماد مثبت و ۳۲۱ نماد منفی را بازار شاهد بود.

به گزارش جدید پرس:

خانم وفایی گفت:‌ در حالی که امروز بازار اولین روز کاری اردیبهشت را پرعرضه شروع کرد، ولی به مرور شاهد دست قوی خریداران و رنج‌های مثبت بودیم. در این ماه شاهد انتشار گزارش‌های مالی سال قبل شرکت‌ها خواهیم بود که می‌تواند مسیر روند معاملات شرکت‌ها را مجزا کند. به شرط عدم اُفت ارزش معاملات، انتظار اصلاح قیمتی عمیقی در بازار نمی‌رود. روز‌های اخیر سهام کوچک‌تر بازار راه خود جدا کرده اند و مورد استقبال خریداران هستند و فرصتی برای جبران جاماندگی برخی شرکت‌ها از رشد عمومی بازار  است.

او می گوید: اصلاح‌های قیمتی و زمانی بهترین فرصت برای جایگزینی سهام ارزنده‌تر و سبدچینی بهتر برای استفاده از فرصت‌های پیش رو است. امروز ارزش معاملات خرد ۱۵۱۷۳ میلیارد تومان، تراز پول حقیقی در سهام مثبت ۳۵۲ میلیارد تومان و در درآمدثابت‌ها منفی ۳۵۵ میلیارد تومان به ثبت رسید.

این کارشناس بازار سرمایه گفت: امروز تعداد نماد‌های صف خرید ۲۴۶، نماد‌های صف فروش ۱۱ وتعداد نماد‌های مثبت ۴۹۲ نماد، تعداد نماد‌های منفی هم ۲۳۱ نماد بود و در نهایت شاخص کل با افزایش ۲۳۶۳ واحدی به سطح دو میلیون و ۳۲۴ هزار رسید.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
خواندنی‌ها
ارسال نظر
نظرات شما
  • unknown 0

    ایجاد صندوق سرمایه گذاری با پشتوانه نفت وگاز میتواند سرمایه ها را از طلا و دلار به این صندوقها انتقال دهد وبرای همیشه از شر تورم رها شویم چرا نه؟؟؟؟؟؟؟؟