|
|
کدخبر: 9151

برای اولین حضور در دربی اصفهان؛

زنان اصفهانی در انتظار جلسه مهم صبح دوشنبه

زنان اصفهانی در انتظار جلسه مهم صبح دوشنبه

صبح روز آینده جلسه هماهنگی دربی اصفهان برگزار می‌شود و یکی از خروجی‌های مهم این جلسه حضور یا عدم حضور زنان در ورزشگاه فولادشهر است.

به گزارش جدید پرس:

از هفته دوم و مصاف استقلال و مس کرمان بود که شاهد حضور زنان در بازی های داخلی لیگ برتر برای اولین مرتبه بودیم و سپس در بازی هفته چهارم پرسپولیس و صنعت نفت آبادان نیز این اتفاق تکرار شد تا حالا رفته رفته در انتظار حضور زنان علاقمند به فوتبال در سایر ورزشگاه‌های کشور هم باشیم.
هفته گذشته یکی از مسابقات حساس لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر به میزبانی سپاهان مقابل فولاد خوزستان برگزار شد ولی در حالی که اخباری مبنی بر اولین حضور زنان شنیده می‌شد درنهایت باشگاه سپاهان نتوانست مجوز حضور این بخش از هوادارانش را بگیرد.
حالا اما در شرایطی که یکی از دیدارهای حساس و سرنوشت ساز هفته پنجم لیگ بیست و دوم به مصاف ذوب آهن و سپاهان در دربی اصفهان اختصاص دارد، صحبت از اولین حضور زنان در استادیوم‌های این استان مطرح است و صبح روز آینده در جلسه‌ای با حضور فرمانداری و شورای تامین در این رابطه تصمیم‌گیری نهایی انجام خواهد شد.
ورزشگاه فولادشهر یکی از ورزشگاه‌های استاندارد فوتبال کشور به شمار می‌رود که شرایط مورد نیاز برای حضور زنان در استادیوم را فراهم کرده و به نظر می‌رسد و به نظر می‌رسد به زودی روزی تاریخی را تجربه خواهد کرد.
دربی اصفهان روز آینده از ساعت 21 در ورزشگاه فولادشهر آغاز خواهد شد و مسئولان باشگاه ذوب‌آهن برای بلیت فروشی این مسابقه منتظر خروجی جلسه صبح روز آینده مسئولان استانی هستند.

 

منبع: ورزش3
هم اکنون دیگران می‌خوانند
ارسال نظر