|
|
کدخبر: 10125

پیروانی : من به مردم مسجد سلیمان توهین نکردم

پیروانی : من به مردم  مسجد سلیمان توهین نکردم

سرپرست پرسپولیس به شایعات اخیر در خصوص استوری‌اش واکنش نشان داد.

به گزارش جدید پرس:

افشین پیروانی در گفت و گویی گفت: جدیداً در پی شایعات، شائبه ای به وجود آمده که پیروانی به مردم مسجدسلیمان توهین کرده ، همه ایران سرای من است و هیچوقت جسارت نکرده و خدای ناکرده به خود اجازه نمی دهم به هیچ تیم و هواداری توهین کنم. متاسفانه برخی با اهداف خاص می خواهند مسائل فوتبالی را با بحث های دیگر به حاشیه بکشانند که کار بسیار زشت و اشتباهی است، من خودم متولد شهرستانم و مخلص هواداران و فوتبال دوستان تمامی تیم ها هستم.

افشین پیروانی درباره استوری خود تاکید کرد:بعد از بازی و پس از اظهارنظرهای طرفین متاسفانه یک فرد بی احترامی هابی کرده بود که من هم در جوابش استوری مذکور را گذاشتم که در پی جوسازی ها برخی بدنبال سواستفاده و تحریک مردم و فوتبالدوستان مسجدسلیمانی برآمدند. تاکید می کنم آن استوری بنده اصلا درباره تیم نفت مسجدسلیمان و هوادارانش نبوده و پاسخی بوده به اظهارات زشت یک فردی که پاسخش را دادم.

او در واکنش به ادعای مهاجری و مدیریت نفت مسجدسلیمان گفت:در وهله اول عمیقا از انها گله مندم و باید تاکید کنم نه برای این بازی بلکه در عمرم به یاد ندارم که به رختکن داوران رفته باشم. اینکه اطلاعات غلط به مردم بدهیم که پیروانی به رختکن داوران رفت، کار درستی نیست.همچنین با توجه به مسافت زیاد اهواز تا مسجدسلیمان در روز قبل از بازی هم در مسجدسلیمان حضور نداشتم و این هم ادعای کذب دیگری است که مطرح شده.

 

مدیر تیم پرسپولیس در گفت و گویی که امروز داشتیم نیز گفت: برخی در حال شیطنت هستند و این بسیار ناراحت کننده و شرم اور است.برخی می‌خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و با توجه به حواشی پیش آمده داوری، قصد سواستفاده دارند در حالی که در ان استوری اصلا منظورم به مردم و هواداران و تیم نفت مسجدسلیمان نبوده و به خودم اجازه هم نمی دهم درباره این عزیزان حرفی بزنم. ردم شریف مسجدسلیمان و خوزستانی های عزیز بنده را خوب می شناسند. هرگز به خود اجازه نمی دهم درباره هواداران و مردم هیچ یک از شهرهای کشورم خدای ناکرده حرف نامربوطی بزنم. این وصله ها به من نمی چسبد و متاسفم که عده ای با اهداف خاص خود در تلاش برای تحریک فوتبالدوستان و اهالی مسجدسلیمان هستند.

پیروانی در پایان گفت:من این افرادی که با طرح مسائل سعی در تحریک افکار عمومی داشته و جوسازی می کنند را به خدا واگذار می کنم.

 

منبع: ورزش3
ارسال نظر