|
|
کدخبر: 10024

انتشار برخی تصاویر مرتبط با حضور بانوان مغایر با ارزش های اخلاقی بوده است

کمیسیون اخلاق به مهدی تاج نامه زد

کمیسیون اخلاق به مهدی تاج نامه زد

کمیسیون اخلاق با ارسال نامه‌ای به رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص ناهنجاری‌ها تذکر داد.

به گزارش جدید پرس:

کمیسیون اخلاق ورزش کشور در نامه‌ای به مهدی تاج رییس جدید فدراسیون فوتبال با اشاره به انتشار برخی تصاویر و بروز برخی رفتارهای نابهنجار از سوی تعدادی از تماشاگران فوتبال در ورزشگاه‌ها که موجب دغدغه و تشویش خاطر جامعه اخلاق مدار ایران اسلامی شده است، به رییس فدراسیون فوتبال تذکر داده و خواستار اتخاذ تدابیری برای مدیریت صحیح حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها شده است.

در این نامه با اشاره به پذیرش مسئولیت اتفاقات درون ورزشگاه‌ها توسط مدیران ذیربط، برخورد با هنجارشکنان و رفتارهای خلاف فرهنگ و اخلاقی در ورزشگاه‌ها مورد تاکید قرار گرفته است.

متن کامل این نامه به این شرح است:

برادر گرامی جناب آقای تاج

ریاست محترم فدراسیون فوتبال 

با سلام و احترام

ضمن تبریک انتصاب جنابعالی بعنوان ریاست فدراسیون فوتبال، به آگاهی می‌رساند احترام به قوانین و ارزش‌های اخلاقی و فرهنگی هر کشور جزء لاینفک مقررات بین‌المللی منجمله در حوزه ورزش می‌باشد و انطباق الزامات فدراسیون‌های جهانی با هنجارهای فرهنگی و ارزش‌های اخلاقی پذیرفته شده جامعه از وظایف مدیران ورزش کشور است.

انتشار برخی تصاویر مرتبط با حضور بانوان در مسابقات لیگ برتر حاکی از هنجارشکنی و رفتارهای مغایر ارزش‌های اخلاقی توسط تعدادی از تماشاگران بوده و این امر موجب تشویش خاطر جامعه اخلاق مدار کشور گردیده است.

بر همین اساس ضمن درک تعهدات بین‌المللی و لزوم پاسخگویی به مطالبات جامعه، انتظار است تمهیدات لازم برای مدیریت صحیح حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها فراهم شده و ضمن مسئولیت پذیر کردن مدیران ذی‌ربط، با هرگونه هنجارشکنی و رفتارهای خلاف فرهنگ و ارزش‌های اخلاقی برخورد شود.

 

منبع: طرفداری
ارسال نظر