|
|
کدخبر: 25461

کشف ۵۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در جنوب تهران

کشف ۵۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در جنوب تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۵۵ هزار لیتر سوخت خارج از شبکه توزیع خبر داد.

به گزارش جدید پرس:

سرهنگ هدایت بهرامی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص شد مقادیری فرآورده نفتی در یک باب گاراژ در آدرس خیابان شهید رجایی، نرسیده به بزرگراه آزادگان دپوشده است که در همین راستا تحقیقات اولیه انجام شده و پس از تایید گزارش واصله هماهنگی با دستگاه‌ قضایی برای انجام عملیات انجام شد.

وی با اشاره به حضور ماموران در محل حادثه گفت:‌ در بدو ورود ماموران مشاهده شد که چند دستگاه خودرو حمل سوخت درحال تخلیه سوخت خارج از شبکه به داخل مخازن است که در نهایت فرآورده نفتی مکشوفه به مقدار ۵۵ هزار و ۷۰۰ لیتر گازوئیل از این محل کشف و به انبار نفت شهر ری منتقل شد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ افزود: در تحقیقات صورت گرفته مالکین شناسایی و طی بررسی اسناد ارائه شده مغایرت کالاها احراز، پرونده قضائی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

بهرامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش سوخت کشف شده را بیش از ۱۵ میلیارد ریال اعلام کردند، اضافه کرد: با این شیوه و شگرد قاچاقچیان حرفه‌ای سوخت قاچاق را تغلیظ وتبدیل به روغن موتور و... می‌کنند که اقدام به موقع پلیس مانع از این تخلف آشکارشد.

 

منبع: ايسنا
خواندنی‌ها
ارسال نظر