|
|
کدخبر: 9981

شوخی زننده با لیندا کیانی در برنامه زنده

شوخی زننده با لیندا کیانی در برنامه زنده

ویدیوی از لیندا کیانی را مشاهده می کنید که درباره علایق خود به بازیگران زن ایرانی صحبت می کند که با شوخی نیما شعبان نژاد روبه رو می شود.​

به گزارش جدید پرس:

ویدیوی از لیندا کیانی را مشاهده می کنید که درباره علایق خود به بازیگران زن ایرانی صحبت می کند که با شوخی نیما شعبان نژاد روبه رو می شود.

 
نمایشگر ویدیو
 
 
00:00
 
00:27
 

 

لیندا کیانی باریگر سینمای ایران، در ۲۳ شهریور ماه ۱۳۵۹ در شهر آبادان متولد شد. لیندا کیانی دارای یک خواهر و ۴ برادر است و تحصیلات خود را تا کنون تا مقطع کارشناسی ارشد فلسفه ادامه داده‌ است. وی در حال حاضر مجرد است.

 

وی درباره کم کاری خود سینما می گوید:

سینمایی هایی که به من پیشنهاد می شود اینقدر معمولی است که ترجیح می دهم در یک سریال خوب بازی کنم تا یک فیلم معمولی. الان دچار یک ترس بزرگ از بازی کردن در سینما شده‌ام، اینقدر روی پیشنهادهای سینمایی ام فکرح و تحقیق می کنم که در نهایت هر بار به این نتیجه می رسم که نروم بهتر است. حس می کنم در سینما یک ذره بین خیلی قوی روی کار آدم است که هر چقدر هم خوب باشی ممکن است به خاطر کم کاری بقیه زیر سوال بروی. من تجربه این را داشته‌ام که به خاطر یکی دوتا از کارهای سینمایی ام که خودم هم می دانم خیلی بد بوده زیر خنجر انتقادات وحشتناک رفتم. روی تیم خیلی حساس شده‌ام.

 

منبع: فانیگما
ارسال نظر