|
|
کدخبر: 9925

بهاره رهنما نوه دار شد | نوه گوگولی بهاره رهنما غوغا کرد + عکس

بهاره رهنما نوه دار شد | نوه گوگولی بهاره رهنما غوغا کرد + عکس

اخیرا خبری از نوه دار شدن بهاره رهنما در فضای مجازی حاشیه ساخته است.

به گزارش جدید پرس:

بهاره رهنما بانوی بازیگر که همسر سابق پیمان قاسمخانی بود بعد از جدایی از همسر اولش حدودا سه سال پیش مراسم ازدواجش با امیرخسرو عباسی مالک یک برند آرایشی بهداشتی را برگزار کرد و با انتشار عکس های مراسمش غوغا کرد اما اخیرا او ویدیویی از زایمان خود در بیمارستان منتشر کرد که شادی زیادی خود و همسرش از بدنیا آمدن فرزندشان داشتند. نکته قابل توجه اینجاست که این فیلم مربوط به فرزند او که حدودا 20 سال قبل به دنیا آمده است مربوط می شود. شایعاتی مبنی بر نوه دار شدن او صحت ندارد و عکس مربوطه به دختر او هیچ ارتباطی ندارد.

بهاره رهنما

بیوگرافی بهاره رهنما

 
بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک ، بازیگر و نویسنده است. فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی بوده و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد.

در 2 سالگی از اراک به تهران نقل مکان کردند و در سال 1357 در بحبوحه انقلاب اسلامی با خانواده به کشور انگلستان رفتند اما طولی نکشید که با فروکش التهابات سیاسی دوباره به ایران بازگشتند.

 
ازدواج بهاره رهنما
 

 او همسر سابق پیمان قاسم خانی نویسندهٔ مشهور سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربهٔ حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی دایرهٔ زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد.

 

منبع: 55آنلاین
ارسال نظر