|
|
کدخبر: 9869

عروسک برنامه مهمونی در کنسرت شادمهر

عروسک برنامه مهمونی در کنسرت شادمهر

پای پشه در کنسرت خواننده آن ور آبی شادمهر عقیلی هم باز شد.

به گزارش جدید پرس:

وقتی شادمهر عقیلی در کنسرت اخیر خود در استانبول از افراد داخل سالن می‌پرسد ویولون بزنیم؟  یک نفر در سالن دیالوگ معروف پشه  مهمونی را می گوید که با خنده حضار همراه می شود.

پشه یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین کاراکترهای برنامه مهمونی ایرج طهماسب است. کاراکتری که از همان اولین قسمت‌ها هم مورد توجه مخاطب قرار گرفت و هم زیر تیغ نقد رسانه‌های تندرو رفت.

 

دیالوگ‌ معروف این کاراکتر که کاظم سیاحی صداپیشه‌اش است یعنی «بده بزنیم» همانقدر که در دیالوگ‌های محاوره‌ای مردم وارد شد، مورد انتقاد برخی رسانه‌های دلواپس قرار گرفت و آن را اروتیک دانستند.

 

غیبت این کاراکتر عروسکی در دو قسمت اخیر این برنامه که با حضور علی شادمان و امیرحسین رستمی منتشر شده، خبرساز شده است و بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی به این موضوع اشاره کرده‌اند.

هرچند در گذشته هم پیش آمده بود که در برخی از قسمت‌ها، یک یا دو کاراکتر عروسکی حضور نداشتند ولی غیبت این کاراکتر که در کنار بچه مهمترین عروسک‌های مهمونی ایرج طهماسب هستند آن هم برای دو قسمت متوالی، این شائبه را به وجود آورده که پشه مهمونی زیر تیغ سانسور ساترا رفته است

 
 

کاظم سیاحی صداپیشه شخصیت جیگر در سریال کلاه قرمزی بود. او در فیلم سینمایی شهر موش های 2 صداپیشگی 2 شخصیت را بر عهده داشته است و در جدیدترین همکاری خود با آقای مجری نقش پشه در سریال مهمونی را ایفا می‌کند

 

ارسال نظر