|
|
کدخبر: 16945

گومز، شکیرا، انریکه، بیلی آیلیش در حمایت از زلزله‌زدگان

گومز، شکیرا، انریکه، بیلی آیلیش در حمایت از زلزله‌زدگان

تعدادی از خوانندگان و ستاره‌های موسیقی جهان به منظور همبستگی با زلزله‌زدگان سوریه و ترکیه در جمع‌آوری کمک‌های مالی شرکت کرده‌اند.

به گزارش جدید پرس:

تعدادی از ستاره‌ها و خوانندگان مطرح جهان بر حمایت‌های لازم از زلزله زدگان ترکیه و سوریه که منجر به کشته و زخمی شدن هزاران نفر شد، تأکید کردند.

اورلاندو بلوم با درخواست کمک از سازمان یونیسف برای حمایت از زلزله زدگان ترکیه و سوریه گفت: دلم برای همه کسانی که از زلزله ویرانگر سوریه و ترکیه آسیب دیده‌اند، می‌شکند. باید کمک‌های انسانی و مالی زیادی را به آنها کرد.

جنیفر لوپز از تمام طرفداران خود خواست تا به زلزله زدگان ترکیه و سوریه کمک کنند.

5752765

شکیرا نیز همچون جنیفر لوپز از فالوورهای خود خواست برای کمک به زلزله زدگان ترکیه و سوریه اقدام کنند و گفت: زلزله در سوریه و ترکیه تأثیرات ویرانگر و مخربی بر کودکان داشته است.

5809369

کامیلا کابلو و انریکه ایگلسیاس در جمع آوری کمک‌های مالی برای قربانیان زلزله در سوریه و ترکیه شرکت کردند.

سلنا گومز نیز از آسیب دیدگان و زلزله زدگان حمایت کرد و در جمع آوری کمک مالی شرکت کرد.

بیلا و جی جی حدید (مدل‌های آمریکایی) در کمپین جمع آوری کمک‌های مالی برای قربانیان زلزله ترکیه و سوریه شرکت کردند.

5809367

بیلی آیلیش با ابراز همبستگی با زلزله زدگان ترکیه و سوریه درصفحه‌ی اینستاگرام خود گفت: هزاران نفر جان باختند، بچه‌ها ترسیده و زیر آوار گیر افتاده‌اند؛ زلزله‌ای ویرانگر ساعت ۴ صبح زمانی که مردم خواب بودند، در آن منطقه رخ داد. حالا آنها در سرمای بیرون هستند. تجهیزات پزشکی کافی نیست، آنها به کمک نیاز دارند

مادر بیلی آیلیش نیز آگهی‌هایی را برای جمع آوری کمک‌های مالی برای قربانیان فاجعه زلزله در سوریه و ترکیه و تشویق برای اهدای خون به اشتراک گذاشت و خواستار حمایت سازمان‌های حقوق بشر شد.

هالزی همبستگی شدید خود را با زلزله زدگان ترکیه و سوریه اعلام کرد و گفت: این زلزله جان افراد زیادی را گرفته است و کمک به آنها از هر طریقی ضروری است.

تعدادی از ستارگان هالیوودی مانند آندره آ بوچلی، ملیسا باررا ، دمی لواتو ابراز همبستگی خود را با قربانیان زلزله در ترکیه و سوریه ابراز کردند.

زمین لرزه بزرگی بامداد دوشنبه جنوب ترکیه و شمال سوریه را لرزاند.

در جریان این زمین لرزه ۷.۸ ریشتری خسارت‌های زیادی به ساختمان‌های این دو کشور وارد شد. تیم‌های نجات و جستجو همچنان در حال آوار برداری و نجات کسانی هستند که در زیر آوارها گرفتار شده‌اند.

این حادثه مرگبار واکنش‌های گسترده‌ای را به همراه داشته است. علاوه بر ابراز همدری رهبران کشورهای مختلف، شخصیت‌های برجسته نیز اعلام همدردی کردند. در این راستا کمک‌هایی نیز به دو کشور شده است.

 

منبع: خبر آنلاین
ارسال نظر
نظرات شما
  • unknown 0

    دردشان بخورد به جون بعضی ها در ایران که از زلزله های خوی وترکیه وسوریه اظهار شادی کردند.