|
|
کدخبر: 15784

مایکروسافت یک روز به مرخصی رفت!

مایکروسافت یک روز به مرخصی رفت!

اگر امروز به این فکر می کردید که خودتان را به مریضی بزنید، پس خوش شانس هستید، زیرا یک قطع بزرگ در مایکروسافت ممکن است به این معنی یک مرخصی رایگان باشد.

به گزارش جدید پرس:

ده‌ها هزار کاربر در سراسر جهان گزارش داده‌اند که نمی‌توانند به خدمات مایکروسافت، از جمله Teams و Outlook و همچنین XBox Live دسترسی داشته باشند، به طوری که ۵۰۰۰ نفر در بریتانیا این مشکل را در Downdetector گزارش کرده‌اند که قطعی وب‌سایت را ردیابی می‌کند.

مایکروسافت گفته است که در حال بررسی این قطعی است و در بیانیه ای به کاربران گفته است که در حال تجزیه و تحلیل و یافتن بهترین استراتژی است.

با توجه به اینکه بسیاری از ما برای کار به دستگاه‌ها و برنامه‌های مایکروسافت تکیه می‌کنیم – بیش از ۲۸۰ میلیون نفر در سراسر جهان از امکانات مایکروسافت استفاده می‌کنند – مردم به رسانه‌های اجتماعی رفتند تا افکار خود را در مورد قطعی به اشتراک بگذارند.

شخصی در توییتر گفت: "تیم های مایکروسافت و Outlook از کار افتاده اند. چه چهارشنبه دوست داشتنی!"

شخص دیگری گفت: "مایکروسافت از کار افتاده است و هیچ موجی در توییتر راه نیافتاده‌است. با وجود ۲۸۰ میلیون کاربر آن اما همه ساکت هستند."

با توجه به Downdetector، مشکلات مایکروسافت در بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان نیز گزارش شده است، با هزاران گزارش در هند و ژاپن.

 

منبع: خبر آنلاین
ارسال نظر